Maggi (PM)

MAGGI To łagodna i ułożona suczka. Lubi spacery i zabawy ale nade wszytko uwielbia ludzi ! Domaga się uwagi i głaskania. Ma piękne niespotykane futerko w trzech kolorach. Maggi nie sprawia problemów, nie wykazuje agresji do innych psów. Nada się idealnie jako kompanka dla całej rodziny :)

 

Irysek (PM)

IRYSEK O tym psiaku można powiedzieć wiele. To radosny, towarzyski i pełen energii pies. Uwielbia towarzystwo ludzi od których domaga się głaskania. Na spacerach nie sprawia problemów. Nie wykazuje agresji do innych psów. Ma ciekawe dwukolorowe miękkie futerko, które przyciąga uwagę:) Irysek to bardzo sympatyczny psiak z uroczą wesołą mordką:)

 

Luna (PM)

LUNA To młodziutka, około roczna sunia. Jest łagodną, wesołą i zdrową suczką, która nie sprawia problemów. Uwielbia towarzystwo człowieka, zabawy i oczywiście spacery. Luna to przeurocza suczka, która za okazane serce na pewno się odwdzięczy:) Będzie średniej wielkości suczką.

 

 

 

Nobel (R)

NOBEL To młody piesek średniej wielkości. Jest bardzo kontaktowym i zrównoważonym psem. Na spacerach nie sprawia kłopotów. Zawsze stara się być blisko człowieka, od którego domaga się pieszczot i uwagi:) Nie wykazuje agresji w stosunku do innych psów. Lubi obserwować otoczenie. Kocha spacery. Nobel to przekochany psiak ! Bardzo wdzięczny i uroczy

 

Sofia i Sony (Z)

SOFIA i SONY Sofia i Sony to rodzeństwo, braciszek i siostrzyczka, sierotki. Młode malutkie psiaki  ciekawe świata, ale troszkę lękliwe. Potrzebują troskliwego opiekuna ale za okazane serce na pewno się odwdzięczą:) Idealnie nada się do domu z ogrodem, jak i mieszkania na kanapę:)

 

 

 

Pimpek (Z)

PIMPEK To piesek lubiący zabawy . Jest łagodny w stosunku do innych psów. Na spacerach nie sprawia kłopotów.  Dobrze czuje się w towarzystwie człowieka. Warto dodać, że to prawdziwy przystojniak z gęstym kręconym futerkiem :)

 

Sweety (Z)

SWEETY To młodziutka 1,5 roczna sunia. 

SWEETY to kochana sunia, pełna energii jak na szczeniaka przystało!

Chodzenie na smyczy sprawia jej trudność, dlatego nowy opiekun musiałby przyzwyczaić ją do codziennych spacerów. Jest pojęta, szybko się uczy, potrzeba jedynie uwagi.

SWEETY idealnie nadałaby się do domu z ogrodem, lubi hasać i bawić się turlając po trawie, co widać na zdjęciach :)

 

Mozart (Z)

MOZART Mam na imię MOZART. Mam około 3 lat. Obecnie mieszkam w schronisku, ale szukam własnego domu i przyjaciela na całe życie. 

Fajny ze mnie psiak. Jestem miły, lubię ludzi, toleruje inne psy.
Jestem też bardzo ciekawy świata, lubię na spacerach obserwować otoczenie i innych kolegów. Najbardziej jednak lubię głaskanie. Wtedy czuje się kochany. Chciałbym własny dom, z ogrodem lub bez.

 

Może Ty podarujesz mi ten wymarzony własny kąt?

 

Lady (Z)

LADY  To młoda, około 2 letnia sunia, wyglądem przypominająca psa rasy Lassie.

LADY jest żywiołową sunią. Uwielbia zabawy i pieszczoty. Jest kontaktowa, lubi spacery. Toleruje inne psy.
Sunia przed adopcją zostanie wysterylizowana.

Szukamy dla naszej piękności kochającego domu!

 

Kaspar (Z)

KASPAR To młody, około 2 letni psiak. Kaspar to bardzo radosny psiak. Jest kontaktowy i szybko się uczy. Na spacerach nie sprawia problemu, potrafi chodzić na smyczy. Jest posłuszny. Potrafi dogadywać się z innymi spami. IDEALNY PSIAK! 

Na dodatek nasz Kaspar to prawdziwy przystojniak o pięknym biszkoptowo białym umaszczeniu.

Szukamy Wspaniałego domu!

 

 

Horacy (Z)

HORACY To duży, masywny psiak, który wyglądem przypomina psów rasy dog.

Horacy pomimo swoich dużych gabarytów jest subtelnym i łagodnym psiakiem. Lubi być blisko człowieka. Na widok człowieka od razu słychać radość Horacego.
Jest posłuszny i nie wykazuje agresji do innych psów.
To wspaniały psiak dla kogoś kto ma ogród, gdzie nasz Horacy mógłby swobodnie biegać.
Horacy czeka, może na Ciebie?

 

 

Timon (Z)

TIMON Mam na imię Timon, mam około 4 lat. Tak wiem, nie jestem szczeniakiem, ale ja też chce mieć własny dom, chce być kochany. 

Nie jestem psem rasowym, ale mam wiele innych zalet. Pan, który się mną opiekuje w schronisku mówi, ze jestem bardzo miły pieskiem, pełnym wdzięku. Mówi też, że często zachowuje się jak szczeniak, bo ciągle za czymś biegam i domagam się uwagi. Często tez słyszę, ze jestem mądry pieskiem, który zasługuje na wspaniały dom.

 

 

Tusia (Z)

TUSIA  Mam na imię TUSIA. Mam około 2 lat. Jestem niewielką sunią o wielkim sercu, która szuka domu. Jestem radosna, lubię ludzi, inne psy też toleruje. Bardzo chciałabym chodzić na długie spacery. Chciałabym mieć swój własny kąt i człowieka. Nie musi być to duży dom, nie musi mieć ogrodu, wystarczy że będę mieć kochających ludzi i kawałek własnego kąta. Jestem mała więc w bloku również mogę zamieszkać.

Czy chcesz podarować mi kawałek własnego kąta?

Czy Ty też chciałbyś mieć takiego wspaniałego i wiernego przyjaciela? przyjaciela, który zawsze będzie na Ciebie czekał po powrocie z pracy, szkoły? Przyjaciela do którego zawsze możesz się przytulić i? Jeśli tak to przyjedź do mnie, wtedy poznamy się lepiej.

 

 

Netka (Z)

NETKA  Mam na imię NETKA. Mam jakieś 3 lata. 

Jestem bardzo energiczną sunią, uwielbiam zabawy na trawie, gdzie mogę poleżeć w blasku słońca. Lubię spacery bo wtedy mogę wszystko zobaczyć a przede wszystkim pobyć z człowiekiem.

Szukam kochającego domu, gdzie będę miała towarzysza swoich codziennych spacerów. Chcesz mnie adoptow

 

Tina (Z)

TINA To ok. 6 letnia sunia, która wyglądem i umaszczeniem przypomina owczarka niemieckiego. To bardzo zrównoważona sunia. Na spacerach zawsze bardzo czujna nasłuchuje otoczenie, bacznie się przyglądając. 

Jest kontaktową sunią.
Nasza piękna TINA wciąż czeka na dom!

 

 

Tequilla (Z)

TEQUILLA Sunia ma około 2 lat. Jest dużą sunią wyglądem przypominająca kangurka :).

TEQUILLA to piękna, smukła sunia o biszkoptowym futerku.
O naszej suni można mówić wiele dobrego. Jest mądrą sunią, która kocha ludzi. Spacery są dla niej prawdziwą przygodą. Tyle nowości, nowych zapachów, kolegów...ale przede wszystkim ludzi ! Tak, Tequilla lubi być w centrum uwagi. Lubi głaskanie i towarzystwo człowieka.
Przed adopcją suczką zostanie wysterylizowana

 

 

Teo (Z)

TEO Jestem dużym psiakiem w wieku około 3 lat. Mówią o mnie, że jestem wulkanem energii. To prawda lubię zabawy i wszystko mnie interesuje, lubię biegać po trawie, skakać i biegać z innymi psami. Jestem tez mądrym psem, który bardzo łatwo uczy się nowych sztuczek. 

Mój opiekun w schronisku nauczył mnie podawać łapkę. Niestety w schronisku nie mój opiekun nie może poświęcić mi dużo czasu, bo są jeszcze inni koledzy w boksach. Dlatego marze o swoim przyjacielu, który mnie pokocha i nauczy jeszcze wielu innych sztuczek.

Bardzo chciałbym mieć takiego przyjaciela...

 

Batman (Z)

BATMAN To młodziutki, około 2 letni psiak o pięknym czarnym umaszczeniu.

BATMAN to kochany psiak, pełen energii. Jest bardzo towarzyski, przyjacielski i kontaktowy. Dogaduje się z innymi psami, na spacerach nie sprawa problemów.
Jest pojętym psiakiem, który sprawdzi się jako przyjaciel na całe życie!

 

Wenus (Z)

WENUS Jest bardzo sympatyczną suczką o łagodnym usposobieniu. Jest ciekawa świata. Na spacerach podpatruje inne psy i stara się z nimi zaprzyjaźnić. Do ludzi jest bardzo pozytywnie nastawiona. Nie sprawia problemów. Warto dodać, że to prawdziwa piękność o niebanalnym umaszczeniu i kręconym futerku:) Wenus będzie idealną przyjaciółką dla całej rodziny:)

 

Apollo (Z)

APOLLO To niewielki ale bardzo uroczy psiak. Apollo nie miał łatwego życia. Poprzedni właściciel nie interesował się nim, a może nawet bił go. Dlatego Apollo jest jest jeszcze trochę nieufny w stosunku do ludzi. Z każdym kolejnym spacerem Apollo nabiera pewności i stara się znowu zaufać :) Potrzebuje dobrego serca i troski dzięki którym znowu stanie się w pełni radosnym psiakiem :) Będzie na pewno wiernym i oddanym przyjacielem na całe swe psie życie:)

 

 

MAX II (Z)

APOLLO To młody, około 2 -letni piesek średniej wielkości. MAX wyglądem przypomina boksera:) Ma piękne trójkolorowe umaszczenie i białe skarpetki, które od razu przykuwają uwagę:) Biała krawatka dodaje mu szyku i elegancji:) MAX to wspaniały psiak. Jest bardzo kontaktowy i towarzyski. Uwielbia ludzi! Nadaje się jako psiak dla całej rodziny! Super psiak z naszego MAXA!

 

 

HARPI (Z)

HARPI To około 3-letni psiak. Ma oryginale trójkolorowe futerko oraz wdzięczny pyszczek. Harpi uwielbia spacery, hasanie po ogrodzie oraz kontakt z człowiekiem. To żywiołowy i bystry psiak. Ma swój charakterek i nie z każdym psiakiem potrafi się dogadać, dlatego najlepiej gdyby był jedynym psiakiem w domostwie:) Harpi to bardzooo fajny psiak, który zasługuje na kochającą rodzinę ! Dla każdego będzie super przyjacielem!

 

 

Makswell (R)

MAKSWELL To około 6-letnie pies o sporych gabarytach:) Makswell  jest bardzo energicznym psiakiem. Nieustannie poszukuje zabawy:) Uwielbia ludzi, głaskanie i pieszczoty. Jest bardzo kontaktowy.

 

 

Roxi (PM)

ROXI To około 1,5-2-letnia suczka. ROXI ma oryginalne biało-rude umaszczenie oraz piękny zaokrąglony pyszczek. Jest grzeczną i ułożoną suczką:) Na spacerach uwielbia obserwować otoczenie. Nie jest agresywna do innych psiaków. ROXI to bardzo kochana suczka, która zasługuje na wspaniały dom!

 

 

Nola (PM)

NOLA To młoda, około 1,5 roczna sunia. NOLA jest bardzo subtelna i delikatną sunią. Nie sprawia problemów. Jest zdystansowana do otoczenia i potrzebuje ludzkiej miłości i uwagi. To mądra suczka, która bardzo szybko się uczy. Ma oryginalne duże uszka, które ciągle nasłuchują:) NOLA jest niewielkich gabarytów, dlatego mogłaby zamieszkać również w bloku. To bardzo kochana i ułożona suczka:) Ten kto ją przygarnie zyska wierną przyjaciółkę:)

 

 

Lorens (R)

LORENS To niewielki biało-czarny piesek, który wciąż czeka na swój dom. Lorens jest bardzo spokojny, cichy i trochę lękliwym pieskiem. Na spacerach obserwuje otoczenie i stara się z nim zapoznać. Towarzystwo człowieka lubi, ale jest nie co nieufny. LORENS zasługuje na wspaniały dom, w którym znajdzie ciepło i miłość, którego pewnie do tej pory nie zaznał. Może Ty właśnie chcesz zostać jej przyjacielem? LORENS za okazane serce na pewno stokrotnie się odwdzięczy!

 

 

RALF (R)

RALF To bardzo pogodny, energiczny piesek, który uwielbia kontakt z ludźmi. Zawsze chętny na spacery, przymila się i przytula do człowieka. Do innych psów obojętny. Nie szuka konfliktów. Ralf jest bardzo urokliwym i pięknym pieskiem o rudo-czekoladowym futerku i kręconym ogonku. Idealnie nadaje się zarówno do zabaw z dziećmi, jak i dla osób starszych! Ralf będzie dla każdego wiernym i oddanym przyjacielem! Czeka w schronisku na swojego człowieka...

 

 

DAFNE (R)

DAFNE To młoda suczka, ok 2 lat która ma geny owczarka niemieckiego. Jest piękną, dostojną suczką a do tego absolutnie wyjątkową! DAFNE wciąż wypatruje swojego domu...może Ty jej go dasz To młoda, średniej wielkości suczka. Ma czarno-czekoladowe futerko i klapnięte uszka :)

 

 

FRIDA (Z)

FRIDA To młoda, średniej wielkości suczka. Ma czarno-białe futerko i klapnięte uszka :) FRIDA jest grzeczną suczką. Toleruje inne psy. Nie szuka zaczepki. Trochę nieśmiała. Potrzebuje czułości i troski . Frida będzie idealną towarzyszką dla każdego ! Jest suczką, która potrafi dostosować się do człowieka :) Może Ty pokochasz piękną FRIDĘ ?

 

 

Fredo (Z)

FREDO To młodziutki, drobny piesek. Jest bardzo wesołym, pełnym energii, zdrowym psiakiem. Uwielbia towarzystwo człowieka i jest bardzo kontaktowy. Nie wykazuje agresji do innych psów. Będzie na pewno wiernym i oddanym towarzyszem :) Idealny psiak dla każdego :)

 

 

Dropsik (Z)

DROPSIK To około 6 letni piesek . Dropsik jest niewielki Dropsik jest wulkanem energii! Zawsze chętny do zabawy, głaskania i spacerów! Jegoj mordka zawsze wydaje się być uśmiechnięta i radosna! Dropsik byłaby idealnym przyjacielem dla każdego! Ze względu na wielkość mogłby również mieszkać w bloku.

 

 

NAPOLEON (N)

NAPOLEON To młodziutki, około 1,5 roczny psiak. NAPOLEON jest dużym psiakiem o oryginalnym umaszczeniu. To indywidualista. Dogaduje się z psami, ale nie ze wszystkimi. Ludzi za to uwielbia ! Ciągle psoci i szuka nowych okazji do zabaw - taki dużyyy szczeniak z niego :) NAPOLEON jest bardzo kontaktowym i pojetym psiakiem. Dla swojego opiekuna na pewno będzie idealnym towarzyszem.

 

 

CHOCKO (Z)

CHOCKO To średniej wielkości piesek. Ma około 2-3 lat. CHOCKO to bardzo sympatyczny, bezkonfliktowy piesek. Jest bardzo towarzyski i posłuszny. IDELANY psiak i przyjaciel dla każdego ! Uwielbia być blisko człowieka. CHOCKO może również zamieszkać w bloku. CHOCKO wciąż czeka na swojego przyjaciela, na swojego człowieka...

 

 

ALEX (Z)

ALEXTo młodziutki, około 1- roczny psiak. To super psiak dla całej rodziny ! Zawsze skory do zabaw i psot, jak na prawdziwego szczeniaka przystało ! Jego mordka zawsze "się śmieje". Uwielbia zabawy, podczas spacerów lubi biegać. Nie wdaje się w konflikty z innymi psami, ale często zaczepia je szukając kompana do zabaw :) ALEX to prawdziwy słodziak, którego nie sposób nie kochać ! Szukamy dla niego wspaniałego domu !

 

 

SCOOBY (Z)

SCOOBYTo około 2-letni psiak średniej wielkości. SCOOBY to kontaktowy i towarzyski psiak. Uwielbia być w centrum uwagi, a szczególnie kocha pieszczoty ! Spacery to dla niego okazja to poznania nowych zapachów i kolegów:) Czasami zachowuje się jak szczeniak, który ciągle tylko by się bawił :) Jego mordka zawsze jest pogodna! (co widać niemal na każdym zdjęciu). SCOOBY jest posłuszny. Szybko się uczy i na pewno będzie super przyjacielem dla całej rodziny. Kto pokocha naszego SCOOBEGO ?

 

 

FLEX (Z)

FLEXTo młody, około 3 -letni psiak. Ma piękne trójkolorowe futerko i zakręcony ogonek:) Flex to psiak pełen energii! Jego pyszczek zawsze wydaje się być uśmiechnięty! FLEX uwielbia spacery i towarzystwo człowieka. Lubi poznawać nowe miejsca i zapachy :) FLEX sprawdzi się jako przyjaciel rodziny:)

 

 

DAISY (R)

DAISYTo młoda, około 2-letnia suczka. DAISY to bardzo towarzyski psiak, pełen energii, niczym wulkan energii. Pomimo to DAISY potrafi być posłuszna. Nie sprawia problemów na spacerach, nie wdaje się w konflikty z innymi psami. Lubi być w centrum uwagi, a szczególnie uwielbia być głaskana ! DAISY ma piękne rudo-brązowe futerko i oczka pełne wdzięku !

 

 

NEO (R)

NEOTo młody, około 2 letni psiak. NEO to wulkan energii :) Zawsze chętny do zabaw, spacerów i hasania :) To prawdziwy przystojniak o oryginalnym umaszczeniu i pięknym pyszczku, który zawsze wydaje się być uśmiechnięty! NEO to kontaktowy psiak. Uwielbia ludzi ! Można by jeszcze wiele dobrego powiedzieć o naszym wspaniałym NEO :) Trzeba koniecznie go poznać! Może podarujesz mu dom?

 

 

HEBE (R)

HEBETo młoda sunia, o której można mówić w samych superlatywach. To przekochana i idealna suczka! Jest grzeczna, spokojna, bezkonfliktowa, przyjacielska i bardzo oddana. Jej zalet można by wymieniać w nieskończoność! Psi ideał a do tego prawdziwa piękność! Niestety HEBE stresuje się przed obiektywem aparatu, dlatego żadne ze zdjęć nie są w stanie pokazać jak ładną i jak wspaniałą jest sunią! HEBE konieczne trzeba poznać! Skradnie Ci serce od pierwszej minuty! Szukamy dla HEBE kochającego domu...

 

 

PARYS (PM)

PARYSTo około 2-letni psiak. Parys swym umaszczeniem i wyglądem przypomina owczarka kaukaskiego, choć ma nieco drobniejszy pyszczek. PARYS to duży psiak, ale bardzo towarzyski. Energii też mu nie brakuje, czasami zachowuje się jak szczeniak :) PARYS to duży psiak, dlatego inne psiaki często go unikają. On sam nie wdaje się w konflikty z innymi psami, ale potrafi pokazać swój charakterek :) Mimo swych większych gabarytów to przesympatyczny psiak! PARYS to pojęty i mądry psiak. Swojemu nowemu opiekunowi na pewno okaże wiele wdzięczności!

 

 

HESSY (PM)

HESSY To młodziutka, około 1,5-2 roczna sunia. Ma czarne futerko i słodki pyszczek, w którym nie trudno się zakochać! HESSY to super PRZYJACIÓŁKA dla całej rodziny! Zawsze pełna energii i psiego usmiechu:) Na spacerach stara się zawsze być blisko człowieka. Kocha pieszczoty ! Można głaskać go godzinami a HESSY i tak nie ma dość ! To pojęta suczka. Na spacerach nie sprawia kłopotów. To prawdziwa towarzyszka. Kocha być blisko człowieka.

 

 

KOFEE (PM)

KOFEE To młodziutka, około 1-roczna suczka. Ma piękne kruczo-czarne futerko, sterczące uszka i oczka pełne wdzięku :) Kofee to subtelna suczka. Na spacerach lubi obserwować. Nie zaczepia innych psów. Lubi być głaskana i przytulana:) To bardzo spokojna sunia. Obecnie szukamy dla niej wspaniałego domu na który KOFEE zasługuje !

 

 

BIXI (PM)

BIXI To cudowna suczka ! Ma piękne trójkolorowe futerko, puszysty ogon i klapnięte uszka - prawdziwa z niej PIĘKNOŚĆ:) BIXI to kontaktowa i bardzo towarzyska suczka. Uwielbia rozdawać buziaki :) To super kompanka dla całej rodziny ! Jest młodą sunią, około 3-letnią. Szukamy dla naszej kochanej suni wspaniałego domu!

 

 

LIPTON (PM)

LIPTON To młodziutki, około roczny piesek. Ma piękne czarno-brązowe umaszczenie i sympatyczny ryjek, który wprost chwyta za serce! LIPTON to pełen energii psiak! Uwielbia zabawy, spacery i oczywiście towarzystwo człowieka ! Zawsze chętny do psot :) Szukamy dla LIPTONA najlepszego domu, na który ten psiak zasługuje! Kto pokocha naszego uroczego LIPTONIKA?!