FREDO (Zelów)

Fredo to młody psiak o wielkim wdzięku :) To prawdziwy pieszczoch, którego nie sposób nie pokochać. Wystarczy spojrzeć na jego pyszczek... Fredo jest pieskiem średniej wielkości, dlatego może mieszkać również w bloku. Urodzony ok 2016 Szukamy dla niego kochającego domu. e Ty dasz mu dom ?

 

 

LUNA (Zelów)

LUNA urodzona ok 2012 . Ma dłuższe futerko, które trzeba czesać by zawsze Luna wyglądał pięknie:) Szukamy dla niej domu z ogrodem, jest średniej wielkości, ale może również mieszkać w bloku. Czy Luna skradła Ci już serce? om ?

 

 

KARAT (Zelów)

Karat to młody pies , urodził się 2015 r . KARAT to duży, masywny psiak o bardzo łagodnym charakterze. Mimo dużych gabarytów nie sprawia problemów z innymi psami. Z łatwością dogaduje się z innymi towarzyszami. KARAT to przyjacielski psiak, który lubi towarzystwo człowieka. Jest posłusznym i pojętym psiakiem. Ponadto to piękny psiak, wobec którego nie można przejść obojętnie :) ię ok 2017r.

 

 

KODI (Zelów)

To niewielki, pełen energii piesek. KODI to idealny kompan do zabaw. Zawsze chętny do spacerów i pieszczot. Mimo, że jest niedużym pieskiem to wszędzie go pełno...taki jest nasz KODI - po prostu kochany :) Może Ty podarujesz mu dom..? Urodzony ok 2018 y dom.

 

 

BRANDO (Zelów)

Brando jest bardzo zrównoważonym i posłusznym psiakiem. Jest bardzo przyjacielski i kontaktowy. Szukamy dla BRANDO kochających opiekunów. BRANDO na pewno się odwdzięczy swoją miłością i wiernością, jak prawdziwy przyjaciel. Urodzony ok 2016 roku, mały piesek szuka domu.

 

 

TUSIA (Zelów)

Mam na imię TUSIA. Urodziłam się w 2016 roku. Jestem niewielką sunią o wielkim sercu, która szuka domu. Jestem radosna, lubię ludzi, inne psy też toleruje. Bardzo chciałabym chodzić na długie spacery. Chciałabym mieć swój własny kąt i człowieka. Nie musi być to duży dom, nie musi mieć ogrodu, wystarczy że będę mieć kochających ludzi i kawałek własnego kąta. Jestem mała więc w bloku również mogę zamieszkać. Czy chcesz podarować mi kawałek własnego kąta?

 

 

LUCKY (Zelów)

Lucky o tym psiaku można mówić tylko w superlatywach ...Wspaniały, kochany, oddany, posłuszny, przyjacielski, pojęty i wiele wiele innych.. Lucky to piesek mały piesek, o pięknym czarno-białym futerku. Może mieszkać również w bloku. Urodzony ok 2016 Ten wspaniały psiak szuka wspaniałego domu... Może czeka właśnie na Ciebie? nego kąta?

 

 

TINA (Zelów)

Tina to średnie j wielkości sunia urodzona ok 2015 roku, która wyglądem i umaszczeniem przypomina owczarka niemieckiego. To bardzo zrównoważona sunia. Na spacerach zawsze bardzo czujna nasłuchuje otoczenie, bacznie się przyglądając. Jest kontaktową sunią. Nasza piękna TINA wciąż czeka na dom!

 

 

RUPI (Zelów)

Jest niewielkim psiakiem o brązowo-czarnym umaszczeniu i puchatym pyszczku. RUPI to spokojny piesek, nie lubi hałasu i jak widać aparat go stresuje. Jednak nasz RUPI to kochany psiak. Mając swojego człowieka i kawałek własnego kąta będzie bardzo pogodnym i radosnym psiakiem. Jest średniej wielkości i urodził się ok roku 2012 Kto podaruje dom naszemu RUPIEMU

 

 

APOLLO (Zelów)

To niewielki piesek, rodzony w 2013 roku, potrzebuje czułego opiekuna. Jest radosny i miły. Lubi towarzystwo człowieka i dobrze dogaduje się z innymi pieskami. Czeka na nowy dom!

 

 

NETKA (Zelów)

Mam na imię NETKA. Urodziłam się w 2017 roku i jestem mała, no może średnia. Jestem bardzo energiczną sunią, uwielbiam zabawy na trawie, gdzie mogę poleżeć w blasku słońca. Lubię spacery bo wtedy mogę wszystko zobaczyć a przede wszystkim pobyć z człowiekiem. Szukam kochającego domu, gdzie będę miała towarzysza swoich codziennych spacerów. Chcesz mnie adoptować?

 

 

TEO (Zelów)

Teo data mojego urodzenia to 2012 . Jestem spokojny i zrównoważony. Miłym i rozważnym pieskiem, lubię inne pieskiem. Jestem średniej wielość, ale mogę mieszkać w bloku. Marze o swoim przyjacielu, który mnie pokocha. Bardzo chciałbym mieć przyjaciela...

 

 

WHISKY (Zelów)

WHISKY to bardzo sympatyczny psiak, który uwielbia zabawy i towarzystwo człowieka. Kocha spacery i pieszczoty. Ma piękne biszkoptowo-futerko, klapnięte uszka i pysk "pełen radości". WHISKY będzie super kompanem dla całej rodziny. Urodził się chyba w 2012 roku 

 

 

Hilton

Hilton czeka na nowy dom Hilton to duży, młody ok 5 letni psiak o pięknym czarnym umaszczeniu i bardzo wesołym pyszczku. Hilton kocha spacery, ludzi a nawet wszystko i wszystkich. Jest żywiołowy, ciekawski i wszędobylski a jednocześnie subtelny. Hilton idealnie odnalazłby się w domu z ogrodem

 

 

JERRY

Puchaty misio szuka domu Jerry to fantastyczny psiak! Przyjacielski, towarzyski, energiczny, mądry i wiele wiele by jeszcze mówić o naszym Jerry. Jarry ma ok 10 lat, jest średniej wielkości. Jest pięknym pieskiem o pięknym, radosnym pyszczku, który cieszy się na widok ludzi, łąki i innych psów. To bardzo oo pozytywny psiak! Może Ty podarujesz mu dom?

 

 

CALINECZKA

Mała Celineczka szuka domu To mała, wesoła suczka. Calineczka jest przyjacielska, wszędzie jej pełno, wszystkiego jest ciekawa. To rezolutna i pełna energii sunia lat 7. Calineczka szuka kochającego domu. Może mieszkać zarówno w domu, jak i bloku.

 

 

DIANA

Dostojna Diana szuka domu Diana to piękność o niespotykanym umaszczeniu. Młoda sunia 6 letnia, średniej wielkości. Jej uszka nadają jej oryginalnego charakteru. Diana to mądra, zrównoważona, sunia. Jest towarzyska, lubi pieszczoty i spacery..

 

 

TROPIK

TROPIK psiak w typie beaga To piękny, ok 10 letni piesek w typie beagla. Jest bardzo ciekawy świata i wszystkiego, co nowe. Zachowuje się czasami jak szczeniak. TROPIK to bardzo milusiński psiak, który wniesie mnóstwa energii do każdego domu i serca.

 

 

FLIPPER

Flipper świetny jegomość To około 6 letni piesek średniej wielkości. Flipper jest spokojny, towarzyski ale nie natarczywy. Lubi oczywiście spacery, głaskanie i ludzi. Nie wykazuje agresji w stosunku do innych psów.

 

 

BUNIA

Bunia czeka na dom To spokojna i przyjacielska moda ok 4 letnia, mała sunia. Bez problemu dogaduje się z innymi psami, nie jest agresywny. Bunia na spacerach lubi obserwować otoczenie. Bardzo lubi głaskanie i kontakt z człowiekiem. Szukamy dla Buni najlepszego domu.

 

 

BILLY

BILLY jedyny taki pies Cześć, jestem Billy. Mówią, ze mam niespotykany typ urody i chyba coś w tym jest. Każdy mówi, ze jestem oryginalny i mam taką piękną mordkę. Wszyscy mnie chwalą. Mówią, ze jestem spokojny i potrafię chodzić na smyczy. Ma 10 lat. Same zalety. Mam nadzieję, że skoro jestem taki super to znajdę super dom. Czy podarujesz mi ten dom?

 

 

MANIEK

Super Maniek szuka super domu To super psiak, średniej wielkości ma ok 9 lat. Bardzo przyjacielski i łagodny. Szukamy dla Maniek domu, w którym poczuje się członkiem rodziny. Maniek ciągle czeka na swojego człowieka, swojego przyjaciela i kompana. Czeka na swój kąt.