LEO

LEO O tym psiaku można powiedzieć wiele.  To radosny, towarzyski i pełen energii pies. Wesoły. pogodny psiak, szuka domu
Leo urodziła się w 2013 roku, nie jest agresywny do innych piesków, jest posłuszny i zawsze uśmiechnięty :). Polubi każdego opiekuna. Jest średnie wielkości może mieszkać w domu z ogrodem lub w bloku.Uwielbia towarzystwo ludzi od których domaga się głaskania. Na spacerach nie sprawia problemów. Nie wykazuje agresji do innych psów. Ma ciekawe  miękkie futerko, które przyciąga uwagę:) 

 

Kajtek

KAJTEK

 

Kajtek to ośmioletni mały miły piesek, czeka na swojego Pana lub Panią, nie jest agresywny, lubi spacery, nie szuka zaczepki z innymi pieskami.

 

Mobi

Mobi czeka na dom !

To piesek lubiący zabawy . Jest łagodny w stosunku do innych psów. Na spacerach nie sprawia kłopotów.  Dobrze czuje się w towarzystwie człowieka.

Mobi to młody kudłaty piesek, średniej wielkości , na ok. 4 lata szuka opiekuna, który lubi pieski z długimi sierścią. J

Warto dodać, że to prawdziwy przystojniak z gęstym kręconym futerkiem :) 

 

Reks

REX do przygarnięcia !

 REKS jest bardzo zrównoważonym i posłusznym psiakiem.
Jest bardzo przyjacielski i kontaktowy. Szukamy dla REKSA kochających opiekunów. REKS na pewno się odwdzięczy swoją miłością i wiernością, jak prawdziwy przyjaciel. Ma 9 lat. Nie jest agresywny do innych piesków jest średniej wielkości.
Urodzony ok 2016 roku, mały piesek szuka domu.

 

 

WEGA

WEGA przyjaciółka na zawsze !  Wega jest spokojną  i posłuszną młodą suczką. Zawsze bacznie obserwuje otoczenie i wydaje się delektować każdą chwilą spaceru. Bardzo lubi towarzystwo człowieka. Do innych psów nie wykazuje agresji.  Na spacerach lubi wszystko obwąchać i poznać teren. Zawsze szuka kontaktu z człowiekiem. Przymila się i domaga pieszczot. To bardzo pogodna i towarzyska sunia! Wega to 4 letnia suczka średniej wielkości.

 

 

LOLA

 LOLA   potrzebuje domu !

Lola  to bardzo spokojna suczka, ma ok. 6 lat. posłuszna i łagodna. Lola bardzo lubi pieszczoty i wylegiwanie się w słońcu :) Niestety Lola stresuje się bardzo przed kamerą dlatego zdjęcia nie dodają jej prawdziwego wdzięku i uroku :) Lola może mieszkać również w bloku ze względu na niewielkie gabaryty. Lenistwo na kanapie na pewno by jej się spodobało:) 

 

 

KAMA

KAMA Kama potrzebuje domu !!

To , około 6-letnia sunia. Kama ma wiele fantastycznych cech ! Jest bardzo przyjacielska w stosunku do ludzi, nie jest agresywna do innych psów oraz jest mądra i pojętą sunią ! Szybko się uczy, jest posłuszna ! Jakby tego było mało nasza Kama to prawdziwa piękność :) Szukamy dla Kama  wspaniałego domu na jaki zasługuje !

 

 

Rudy

 RUDY  przypilnuje domu !   Rudy to młody pies , urodził się 2018 r . Nieduży młody piesek szuka domu , ma ok 4 lat, jest miły i kontaktowy, nie przejawia agresji, jest przyjacielski i posłuszny. Może mieszkać w blok. Z łatwością dogaduje się z innymi towarzyszami. Rudy to przyjacielski psiak, który lubi towarzystwo człowieka. Jest posłusznym i pojętym psiakiem. 

 

 

MELA

MELA To niewielka, miła suczka . Mela to idealny kompan do zabaw. Zawsze chętny do spacerów i pieszczot. Mimo, że jest nieduża pieskiem to wszędzie jej pełno...taki jest nasza MELA - po prostu kochany :) Może Ty podarujesz jej dom..? Urodzona ok 2016 roku.

 

 

WIKO

WIKO  do adopcji !

Młody wesoły , piesek czeka na dom !
Wiko ma 5 lat, lubi zabawy i towarzystwo człowieka. Nie szuka zwady z innymi pieskami. Wiko jest średniej wielkości , może mieszkać w bloku lub domku z ogródkiem.
Podaruj dom Wiko!

 

 

Hilton

Hilton czeka na nowy dom Hilton to duży, młody ok 5 letni psiak o pięknym czarnym umaszczeniu i bardzo wesołym pyszczku. Hilton kocha spacery, ludzi a nawet wszystko i wszystkich. Jest żywiołowy, ciekawski i wszędobylski a jednocześnie subtelny. Hilton idealnie odnalazłby się w domu z ogrodem

 

 

TELA

Puchaty misio szuka domu Tela to fantastyczny sunia ! Przyjacielska, towarzyska, energiczna, mądra i wiele wiele by jeszcze mówić o naszej Teli. Jarry ma ok 4 lat, jest średniej wielkości. Jest pięknym suczką o pięknym, radosnym pyszczku, który cieszy się na widok ludzi, łąki i innych psów. To bardzo oo pozytywny psiak! Może Ty podarujesz mu dom?

 

 

DIANA

Dostojna Diana szuka domu Diana to piękność o niespotykanym umaszczeniu. Młoda sunia 6 letnia, średniej wielkości. Jej uszka nadają jej oryginalnego charakteru. Diana to mądra, zrównoważona, sunia. Jest towarzyska, lubi pieszczoty i spacery..

 

 

FILUTEK

FILUTEK

Wesoły Filutek czeka na adopcje.
To młody 4 letni pełen wdzięku i urody piesek , jest mały, może mieszkać w bloku, nie przejawia żadnej agresji, odwdzięczy się uśmiechem.:) za okazane serce.

 

 

Tesla

TESLA 

To przesympatyczna, przeurocza, przyjacielski sunia. Bardzo lubi towarzystwo człowieka, co widać na spacerach. Domaga się głaskania i uwagi :)To suczka młoda i zrównoważona.
Urodziła się w 2016 roku. Jest bardzo spokojną, ułożoną suczką.
Lubi towarzystwo człowieka, ale nie narzuca się. Nie jest agresywna do innych piesków.
Szukamy dla TESLI wspaniałego domu ! TESLA to super sunia !