O nas

"Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta."

George Bernard Shaw

 

 Bociany

 Nasze miejsce na ziemi, w którym znalazły schronienie niechciane, porzucone zwierzęta mieści się zdala od ludzi i miejskiego hałasu, w malowniczo położonej mazowieckiej wsi z obrazów Józefa Chełmońskiego, niedaleko  miejsca gdzie żył i malował w pow. Grodzisk Mazowiecki.

     

Staramy się, aby nasi podopieczni czuli się u nas jak najlepiej, ale celem naszym jest znalezienie dla nich domów. Chcemy, żeby schronisko dla zwierząt było miejscem przejściowym, przystankiem w ich trudnym, często sierocym życiu. Dokładamy wszelkich starań, aby ich nowe domy były tymi docelowymi. w których staną się członkami rodziny, dlatego wszystkich chętnych do adopcji prosimy o przemyślaną i odpowiedzialną decyzję.Wszystkie bezdomne zwierzęta przebywające u nas są zaczipowane, szczepione i odrobaczane, a suki na bieżąco sterylizowane.

W adopcjach czynnie pomagają nam wolontariusze, to dzięki ich wrażliwości na los zwierząt nasze bezdomne psiaki mają piękne "sesje zdjęciowe" wraz z opisami  i są umieszczane na wielu stronach w Internecie.